Від простих сайтів-візиток до складних багатосторінкових веб-проектів

Чому варто обрати WordPress
які його переваги?

Лендінг

Лендінг Пейдж – це сайт, що складається з однієї сторінки. Він продає лише один товар чи послугу. Мета – провести потенційного клієнта всіма етапами продажу: зацікавити, дати інформацію, навести аргументи і в кінцевому випадку спонукати до покупки. Підходить для різних видів бізнесів та організацій. Вона особливо ефективна для таких категорій як малі та середні підприємства, які пропонують конкретні послуги або товари Стартапи, які хочуть привернути увагу та залучити перших клієнтів

Корпоративний сайт – це якісна та повноцінна презентація компанії в Інтернеті. Його основна мета – залучити нових клієнтів чи партнерів (або зміцнити існуючу партнерську співпрацю), розвинути бізнес шляхом розкриття переваг компанії, докладного опису її діяльності, послуг чи товарів. Підходити для будь-якого бізнесу, незалежно від його розміру чи напрямку діяльності.

Сайт-візитка представляє собою простий невеликий веб-ресурс, що складається з однієї або декількох сторінок, на яких зазначена головна інформація про компанію, продукт, послугу чи особистість.  Це зручний і сучасний спосіб розповісти про себе. Універсальний веб-ресурс, який насправді підходить практично всім: малому бізнесу, частним особам (фахівцям у своїй справі), підприємствам, які надають послуги.

Багатосторінковий сайт це сайт, що складається із трьох і більше сторінок, що дає змогу вести блог і новини компанії, дозволить мати особистий кабінет користувача і багато інших функцій, які недоступні landing page. Найчастіше використовують компанії або професіонали, які мають велику кількість послуг або хочуть розмістити багато інформації про свою діяльність, послуги, продукти.

Інтернет-магазин — місце в інтернеті, де відбувається прямий продаж товарів споживачеві (юридичній чи фізичній особі), враховуючи доставку. Це чудовий канал для розширення продажів для підприємців, які здійснюють продаж товарів та послуг. Можливості кошика, зручність оформлення замовлення, а в деяких випадках і платіжна система онлайн робить його одним із найпопулярніших запитів при зверненні до спеціалізованих агенцій.

Блог — зручний майданчик для вираження своїх думок, пошуку однодумців, обговорення важливих питань. Це веб-сайт, основний вміст якого — записи, що регулярно додаються, що містять текст, зображення або мультимедіа. Він підійде тим, хто хочете інформувати відвідувачів будь-якою інформацією: новинами, особистим життям, науковими статтями тощо.

Кому підходить сайт на WordPress

Що входить у вартість розробки сайту?

  • Створення сайту з унікальним дизайном
  • Наповнення контентом. Написання невеликих текстів, заголовків, короткої інформації, а також фото та відео з безкоштовних стоків (при необхідності)
  • Налаштування адаптивності сайту під мобільні телефони та планшети
  • Підключення Домену та Хотингу
  • Додавання сайту до пошуку Google. (за винятком просування)
  • Показую як працювати з хостингом і продовжувати його, як орієнтуватися в адмін панелі вже готового сайту
  • При підключенні хостингу від hostiq.ua ви отримаєте один місяць користування хостингом безкоштовно

Створення та розробка сайтів 

Написати в месенджер

Send us a message

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit dolor.
[wpforms id="29461"]
Прокрутка до верху